About Us

لوتوس تجهیز

درباره ما

درباره لوتوس تجهیز کاسپین

شرکت مهندسی لوتوس تجهیز کاسپین با تخصص های چندگانه و با بهره مندی از تجربیات طولانی مدت، توانمندی های حرفه ای و گسترده تیم کارشناسی و مدیریتی، در زمینه های متنوع مهندسی فعالیت داشته و توانایی ارائه خدمات مطالعاتی و مهندسی یکپارچه در پروژه های نیازمند تخصص های چندگانه را دارد.

ما برای نوآوری ارزش بالایی قائل هستیم. در زمان پیشرفت و انتقال مداوم فناوری، ما دائماً در حال اجرای راه‌های جدید و بهبود یافته برای پیشی گرفتن از نیازهای یک صنعت در حال توسعه هستیم. محصولات لوتوس تجهیز کاسپین توسط کارکنان ما متشکل از متخصصان آموزش دیده و با دانش فنی پشتیبانی می شوند.

در لوتوس تجهیز کاسپین ما در تلاشیم که خط جامع ابزار تصفیه، ضدعفونی و همچنین استانداردها و لوازم جانبی استانداردهای بین المللی مرتبط را ارائه می دهیم. لوتوس تجهیز کاسپین طیف کاملی از فن‌آوری‌ها و راه‌حل‌های تصفیه هوا و آب را در صنایع مختلف مانند صنعت غذا و نوشیدنی، تصفیه فاضلاب، آبزی پروری، خوراک دام و طیور و.... را ارائه می‌دهد.

شرکت لوتوس تجهیز کاسپین که متعهد به ارائه پشتیبانی کامل برای ابزار تصفیه، ضدعفونی است؛ بیش از یک تولید کننده تجهیزات است. ما در تمام مراحل همراه شما هستیم. و به دلیل توجه به نیازهای مشتری، هر روز به ایجاد روابط جدید ادامه می دهیم. هدف ما این است که بهترین و قابل اعتمادترین شرکت تجهیزات تصفیه و ضدعفونی در زمینه های مختلف در بازار باشیم. مشتری مداری و ارائه خدمات بی نقص، سرلوحه فعالیت های لوتوس تجهیز کاسپین قرار گرفته است.

از مجموعه فعالیت های لوتوس تجهیز کاسپین:

  • تولیدکننده سیستم های ازن ژنراتور با تکنولوژی پلاسمای سرد و همچنین ازن ژنراتور صنعتی دائم کار در ایران، با تجربه چندین ساله خود و با توانایی تولید دستگاه های Cold Plasma با ظرفیت بالا
  • تولیدکننده تجهیزات آزمایشگاهی صنایع غذایی و تشخیص طبی و دام و طیور با سابقه تحقیق و پژوهش در این زمینه با برند ASCO
  • تأمین و عرضه کننده انواع کیت های آزمایشگاهی سنجش مواد شیمیایی

مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای پروژه های تصفیه آب و فاضلاب و صنایع زیست محیطی

همکاران لوتوس

الیاس کاویار

واحد تولید و مونتاژ

امیر حسین صفرپور

واحد الکترونیک

الهام صابر

مسئول فنی و فروش