پکیج حذف آهن، منگنز و اصلاح آب

پکیج حذف آهن، منگنز و اصلاح آب

پکیج حذف آهن و منگنز طراحی، تولید و اجرای انحصاری تیم لوتوس تجهیز کاسپین می باشد که در این پکیج اکسیداسیون و فیلتراسیون توسط ازن صورت می گیرد.

پکیج حذف آهن و منگنز آب توسط لوتوس تجهیز کاسپین برای یکی از ساکنین شمال ایران به جهت حذف آهن و منگنز اجرا شد؛ در واقع آهن و منگنز، از املاحی هستند که در آب های زیرزمینی به وفور یافت می شوند که دلیل به وجود آمدن این املاح در آب وجود بسترهای سنگی در داخل زمین می باشد که با عبور آب و تماسی که با این نوع سنگ های زیرزمینی داشته سبب به وجود آمدن آهن و منگنز در آب می شود. میزان غلظت آهن و منگنز در آب ها به مدت زمانی  که آب با این نوع سنگ ها در تماس می باشد بستگی دارد .

آبی که  دارای مقادیر آهن و منگنز می باشد با چشم غیر مسلح دیده نمی شود و عملا آبی صاف و بدون آلودگی را می بینیم اما در صورتی که با اکسیژن ترکیب شوند به سرعت لکه هایی را ایجاد می کنند که لکه های سیاه ایجاد شده ناشی از وجود منگنز در آب و لکه های قهوه ای و نارنجی ایجاد شده به دلیل وجود آهن در آب می باشند.

آهن و منگنز موجود در آب هیچ مشکلی برای سلامتی ندارند. هدف اصلی برای حذف آهن ومنگنز در مورد شکل ظاهری آب و تغییر رنگ آن و همچنین عدم تشکیل رسوب و گرفتگی سیستم لوله کشی، سطوح و… می باشد. آهن (II) و منگنز (II)در آب محلول و غیر قابل جداسازی است و همین امر باعث عبور این ذرات از فیلتراسیون معمولی می شود. بنابراین برای جداسازی می بایست این ذرات اکسید شده و سپس به راحتی قابل جداسازی هستند.

پکیج اصلاح آب که برای یکی از ساکنین شمال ایران به جهت حذف آهن و منگنز توسط تیم لوتوس اجرا شد؛ دارای دو مرحله جداگانه اکسیداسیون و فیلتراسیون است. اگر بخواهیم عملکرد این پکیج را به صورت مختصر ارائه دهیم در این پکیج ابتدا گاز ازن بوسیله سیستم ازن ژنراتور در داخل مخزن ذخیره آب تزریق می شودآهن و منگنز محلول در آب اکسید شده و بصورت ذرات جامد در می آیند. در مرحله بعدی آهن و منگنز نامحلول در آب توسط فیلتر شنی از آب جدا شده و به این صورت آب تصفیه می شود.

لوتوس تجهیز کاسپین توانایی طراحی و اجرا پکیج های تصفیه و اصلاح آب را در ابعاد و مقادیر متفاوت را داراست. از آنجایی که طراحی دقیق ظرفیت دستگاه ازن ژنراتور و فیلتر شنی بستگی به مقدار دقیق آهن و منگنز موجود در آب دارد، کارشناسان تیم لوتوس تجهیز کاسپین تا آماده پاسخگویی و مشاور به شما عزیزان می باشند.

لوتوس تجهیز کاسپین ، پروژه پکیج اصلاح آب ، پروژه ، اصلاح آب ، پکیج حذف آهن ، آهن،منگنز ، آهن و منگنز ، ازن ، ازن ژنراتور ، گندزدایی ، ضدعفونی ، تصفیه ، گندزدایی آب ، ضدعفونی آب ، تصفیه آب ، پکیج گندزدا ، اوزون ، تیم لوتوس ، فیلتر ، فیلتر شنی ، اجرای پروژه ، فیلتراسیون ، اکسیداسیون ، سیستم ازن ، خرید ازن ، شمال ، شمال ایران ، طعم فلز ، رنگ آب ، طعم آب ، شفافیت آب ، رسوب ، خوردگی ، خوردگی تاسیسات ، تاسیسات آب ، تاسیسات ساختمان ، تاسیسات استخر ، استخر ، ازن ژنراتور صنعتی ، آب زیرزمینی ، iron removal package ، lotus tajhiz ، iron removal ، water refinery ، facilities ، Building Facilities ، disinfection ، Water disinfection ، تولیدکننده ، استخر شنا،
پکیج حذف آهن، منگنز و اصلاح آب